Smart Integration

Witamy na naszej stornie

Spółka Smart Integration powstała w 2019 roku i stanowi kontynuację ponad 10 letnich działań na rynku Security właśiciela firmy.

Naszą misją jest

Misją naszej firmy jest dostarczanie najnowocześniejszych, światowych rozwiązań z zakresu teleinformatyki w celu zwiększenia bezpieczeństwa naszych Klientów oraz zapewnienie im optymalizacji ponoszonych kosztów. Powyższy cel realizujemy dzięki dotychczasowemu doświadczeniu w branży security oraz współpracą z zaufanymi Partnerami z sektora IT. Partnerstwo w działaniu jest jedną z naszych głównych zasad. Pozwala ona na właściwe rozpoznanie specyfiki naszych Klientów, ich potrzeb, dzięki czemu możemy oferować skuteczne i dopasowane rozwiązania.

Przykładowe rozwiązania inteligentnej analizy obrazu

Linia perymetryczna

Przekroczenie wirtualnej linii perymetrycznej przez charakterystyczny obiekt.

Liczniki, mapy ciepła

Ilość przekroczeń linii, wejść w obszar, zainteresowania produktem.

Obszar detekcji

Wejście, wyjście oraz czas przebywania w zaznaczonym obszarze.

Szybkość obiektów

Prędkość poruszania się obiektów wraz z ich rozróżnieniem.

Filtr obiektów

Rozróżnianie zwierząt, ludzi, pojazdów osobowych, ciężarowych.

Detekcja kolorów

Detekcja kolorów obiektów, przedmiotów np.. Na linii produkcyjnej.

Dlaczego Smart Integration?

Nasze instalacje projektujemy i realizujemy w oparciu o ponad 10 letnie doświadczenie m.in. W międzynarodowej Agencji Ochrony, która świadczy swoje usługi również na terytorium Polski. Każdorazowo analizujemy ryzyka z jakimi może się spotkać nasz Klient i przedstawiamy rozwiązania które pomogą te ryzyka zminimalizować. 

Dobieramy skuteczne narzędzia oparte na inteligentnej analizie obrazu ze względu na wiele przetestowanych i wdrożonych rozwiązań.

Opieramy się wyłącznie na największych i sprawdzonych producentach urządzeń zabezpieczeń technicznych zapewniając tym samym sprawność działania systemów.

Konserwujemy i serwisujemy systemy zabezpieczeń technicznych również w formie zryczałtowanego abonamentu miesięcznego.